TAPANI MIKKONEN

Blandteknik på papper, signerad och daterad 8.5.2003 Marbella.

Orkidé, bladstorlek 70.5 x 33 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T6
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    160
    EUR
    1 525 SEK
    190 USD

    Budhistorik (5 bud)
    517 sep 11:22160EUR
    416 sep 21:37150EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes
    315 sep 18:55130EUR