TAPANI MIKKONEN, blandteknik på papper, signerad och daterad 8.5.2003 Marbella.
Orkidé, bladstorlek 70.5 x 33 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR