POKAL, silver, Johan Ekholm, Stockholm 1790.

Graverad och delvis förgylld dekor. Invändigt förgylld. Höjd 20,5 cm. Vikt 476 g.

Bucklor. Anlupen.

Utropspris
700 EUR