MARTIN WICKSTRÖM, "Så här känns det nu" multipel. signerad och numrerad 37/50 samt daterad 1997.
Diam 17,5 cm. Höjd 8 cm. 12volt batterieliminator medföljer.
Smärre slitage. Smärre färgbortfall. Hack i skivan.