BEVERLOO CORNEILLE

Färglitografi, signerad, daterad 96 och numrerad 11/200.

Kvinna med fågel. Bildstorlek ca 29 x 46,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P2
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    167 EUR
    200 USD

    Budhistorik (25 bud)
    413 sep 20:491600SEK
    513 sep 20:481500SEK
    4A13 sep 20:471400SEK