VEIKKO VIONOJA, litografi, signerad och daterad -88, numrerad 71/100.
"Työhuoneen ikkuna" (Arbetsrummets fönster). Bildstorlek 39 x 51 cm.
Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.