SIDOBORD och PIEDESTAL 1900-talets senare del

Spgelklädda, längd 55, bredd 65, höjd 51 cm respektive längd 21, bredd 21, höjd 120 cm, med belysning.

Slitage. Repor. Sprickor. Nagg.

Troligen för butiksinredning.

Utropspris
1 500 SEK