INARI KROHN, etsning och chine collée, signerad och daterad 2003, numrerad 53/100.
Landskap med fjäril. Plåtstorlek 24,5 x 29,5 cm.
Obetydligt ytslitage. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
200 EUR