JOSEF FRANK, akvarell, osignerad

Sydfranskt landskap. Ca 45 x 57 cm.

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Proveniens

I säljarens ägo genom arv efter Dagmar Grill. Dagmar Grill levde med Josef Frank under hans sista tio år.

Utropspris
10 000 SEK