RAOUL DUFY, färglitografi. Numrerad 110/150 samt signerad
"Nice, le Casino de la jetée aux deux calèches". Dagmått 38 x 45,5 cm, bladstorlek 47,1 x 48,7 cm
Ej examinerad ur ram. Något beskuret blad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK