OLOF FERNLÖF, sannolikt bröllopsbägare, silver, Göteborg 1724.

Konande, på räfflad fot, livet med graverade initialer och datering i lagerkrans. Höjd ca 14 cm. Vikt ca 249 gram.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Bucklor.

Utropspris
6 000 SEK