Fanerat med valnöt. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och två mindre lådor. Kopplad benställning med skuren dekor. Beslag av mässing. Bredd 124. Djup 47. Höjd 140,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.