GETTHEN HOLM

Skulpturer 2, stengods, signerad Holm, Lund.

Höjd 22-7,5 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N7

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    11 timmar 12 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    550
    57 EUR
    67 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    316 okt 21:40550SEK
    1A16 okt 21:40500SEK
    1 9 okt 21:42450SEK