FRANSK SKOLA 1700-TAL, Uppfodrad duk 100 x 79,5 cm.
Cellisten. Uppfodrad duk 100 x 79,5 cm. Bär senare påskrift "Roslin" och datering.
Gulnad fernissa. Krackelyr. Uppfodrad duk. Retuscher.
Bär senare påskrift "Roslin" och datering.