Sex mattallrikar, sex djupa tallrikar, sex assietter, uppläggningsfat, uppläggningsskål samt skål. Handmålad dekor i grönt och rött. Stämplade "God jul" Old Gustavsberg decorated by hand Rörstrand Sweden". Mattallrikars diameter 25 cm.
Bruksslitage. Fläckar / ytsmuts.