Fanerat med björkrot med flera träslag, rektangulärt, front med två dörrar upptill samt två lådor nedtill, längd 154, bredd 46, höjd 140 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.