SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Målad stomme. Bricka samt hyllplan fanerade med mahogny. Detaljer av mässing. Längd 70, bredd 47, höjd 62 cm.

Slitage. Repor. Hjul med torkat gummi. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK