SIDEBOARD, Compagne Francaise du Gabon Port-Gentil,1900-talets mitt

Fanerad i ek. Front skjutdörr samt lucka och lådor. Längd 166 cm. Djup 40 cm. Höjd 70 cm.

Märken. Slitage. Fanerskador. Lukt Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK