AXEL FRIDELL, torrnål signerad och daterad i plåten 1934
"På utfärd", état II, bildyta 29 x 23,5 cm.
Oramad. Svag missfärgning efter passepartout. Vikveck.
Haskel 384
Märkt i plåten F.f.G.K 1947.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10