HURTS, Snedkermester Henrik Wørts, Köpenhamn, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med teak. Två utdragbara skivor. Fem lådor. Bredd 76, djup 47, höjd 65 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK