VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft.

Målade scen. Bronserad. Skuren dekor. Svängda ben. Dörr i glas. Längd 66 cm. Djup 45 cm. Höjd 181 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Senare bronsering.

Utropspris
2 000 SEK