JENNY NYSTRÖM

"Barna-taflor II" litografisk plansch tidigt 1900-tal.

Snöbollsskrig. Tryckt av Förlag Eskil Holm, Stockholm, Centraltryckeriet Stockholm, bildyta 28 x 71 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T103

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 9 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    300
    30 EUR
    35 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    1 8 dec 13:41300SEK