BIRGER LJUNGQUIST, akvarell med täckvitt, signerad och daterad 1942.
Kvinnor vid vatten. Bildmått 27 x 20 cm.
Liten reva i kant. Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK