CATHARINA GÖTH, färglitografier, 3 st, signerade och numrerade.
Grand vin de chateau Latour. VI/XXV. Bildstorlek 56x43 cm.
Johnnie Walker 4/186. Bildstorlek 70x53 cm.
Gordon's London dry gin. 4/186. Bildstrolek 73x53 cm.
Ej examinerade ur ramar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.