FERNANDEZ ARMAN

Skulptur signerad och numrerad 26/150 plexi.

Färgtuber, 50 x 35 cm inkl sockel

Konditionsrapport

Repor. Fläckar.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 400
    449 EUR
    542 USD

    Budhistorik (7 bud)
    5A 5 jan 20:504400SEK
    6 5 jan 20:504200SEK
    52017-12-29 19:484000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes