Delvis teak och ek. Bord med två utdragbara skivor à 49 cm vardera. Längd 125. Bredd 84. Höjd 74 cm. Stolar med genombruten rygg, fast stoppad sits. Sitthöjd ca 44 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.