Mahognyfanerad. Utåtsvängda armlän, skuren dekor med avslutande tassar. Fast stoppad klädsel med knappar. Längd 220 cm, sitthöjd 46 cm, total höjd 105 cm.
Fanerskador. Renoverad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.