JOAN MIRÓ, färgetsning med färgakvatint, 1954, signerad och daterad 191/300.
"Stillife with chocolates and coffee grinder" efter oljemålningen "Nature morteau moulin a café", 1918. Bildstorlek 49 x 56.
Ej examinerad ur ram. Gulnad