GUCCI, 2 st, bälten.

GUCCI, 2 st, bälten.

Monogram-canvas med bruna skinndetaljer och metallspänne. Längd 109,5 cm. Revär i grönt och rött, metallspänne, etikettmärkt med numrering. Längd 113 cm. Medföljande låda.

Slitage. Smärre repor på spänne.

Utropspris
1 500 SEK