TIDNINGSSTÄLL, 2 st, järn och förgylld mässing, 1950-tal.

Mässingsställ med trähandtag, höjd 57 cm. Svartlackerad, höjd 41 cm.

Ytskikt med slitage. En något instabil.

Utropspris
1 500 SEK