Fanerad med olika träslag. Uppfällbar lucka med 5 utdragbara fack för cigarrer. Bredd 27 cm, djup 19 cm, höjd 23 cm. Nyckel finns.
Skador. Torrsprickor. Går ej att låsa.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10