127 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
1d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
4d 12 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
5d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
9 tim 45m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d 6 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
9 tim 25m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
1d 9 tim
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK