Kan inte nå servern
 
107 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
1d 18 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
5d 14 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
6d 20 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 16 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.