159 föremål
Matbord, Funkis, Sverige 1930-tal.
10 tim 41m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matgrupp, 7 delar, 1960-tal.
3d 10 tim
Matgrupp, 7 delar, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
3d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, Sverige, 1950/60-tal.
3d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
11 tim 12m
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
11 tim 29m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1950-tal.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Swedish Grace, 1920-tal.
11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sänggavlar, ett par, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK