162 föremål
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
4d 4 tim
6 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivbord, samtida tillverkning.
5d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, 1920-30-tal.
5d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
5d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
5d 3 tim
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
5d 3 tim
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Otto Schulz, matbord, BOET, Göteborg, 1940-tal.
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bäddsoffa, Meridiani.
5d 4 tim
Bäddsoffa, Meridiani.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
5d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
5d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
5d 5 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
5d 7 tim
2 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
6d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/soffbord 2 st Cheope 2000-tal.
6d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK