175 föremål
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
5d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, karmstol, "EA108", Vitra, 2009.
5d
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
5d 3 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Patricia Urquiola, soffa, "Silver Lake", Moroso.
3d
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
5d 5 tim
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Firma Stil & Kvalité,  Högsby 1940-tal,
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK