141 föremål
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
2d 4 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 8 st snarlika, Frankrike, 1900-tal.
58m 57s
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Murano, Italien.
2 tim 38m
Taklampa, Murano, Italien.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, sent 1900-tal.
2d 1 tim
Taklampa, sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilhelm Kåge, vas "Argenta", Gustavsberg 1951.
3d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, "Moses".
1d 6 tim
Åke Holm, "Moses".
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

213. Nils Fougstedt, kandelabrar, ett par, Swedish Grace, Herman Bergman konstgjuteri, Stockholm 1927.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK