328 föremål
Åke Holm, "Moses".
6d 2 tim
Åke Holm, "Moses".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa, 1950-tal.
4d 20 tim
Bordslampa, 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
4d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1900-tal.
4d 22 tim
Bordslampa, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, Danmark, 1960-tal.
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, hyllor 3 st 1900-talets senare del.
5d
2 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alvar Aalto, bord modell 80B.
5d 1 tim
Alvar Aalto, bord modell 80B.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
3d 23 tim
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sängbord, ett par, Nordiska Kompaninet, 1970-tal.
4d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, Westbergs möbelfabrik, 1950-tal.
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
4d
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer, ett par, "Karin", Dux.
4d
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", Dux.
4d
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
4d
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
4d 1 tim
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK