Diverse

17 föremål
Kandelabrar, ett par, Gusum Nr 2, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvvas tidigt 1900-tal nysilver.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Champagnekylare Frankrike 1900-talets första hälft.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Hermansson, gjutjärn, Husqvarna.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Playboy tidningar 222 st Dec 1964-aug 1985.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK