67 föremål
Fåtöljer, ett par, 1979.
21 tim 15m
Fåtöljer, ett par, 1979.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
21 tim 20m
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, 1960-tal.
21 tim 37m
Bäddsoffa, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1950-tal.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 22 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Badkarssoffa, 1800-talets andra hälft.
2d 19 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2d 21 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
16 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Kubbstol, 1945.
3d 17 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK