429 föremål
Matbord, 1900-talets första hälft.
16 tim 10m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
16 tim 15m
Bänk, 1970-80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Peem Oy, Finland, 1960/70-tal.
16 tim 17m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-tal.
16 tim 34m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, Jugend, 1910/20-tal.
16 tim 51m
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1800-talets första hälft.
16 tim 56m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, modell "Rialto", Fiam, Italien.
17 tim 22m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-tal.
17 tim 32m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
17 tim 39m
2 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
17 tim 43m
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, rokokostil, sent 1900-tal.
17 tim 49m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
17 tim 51m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt.
17 tim 53m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, empire, tidigt 1800-tal.
18 tim 13m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
18 tim 27m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1800-tal.
18 tim 41m
Vitrinskåp, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Halvmånebord, 2 st, 1900-talets början.
18 tim 45m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berger, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
18 tim 55m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, 4 st, 1900-talets första hälft.
19 tim 1m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffbord,
19 tim 7m
Carl Malmsten, soffbord,
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, England, sent 1900-tal.
19 tim 21m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel gustaviansk, 1800-tal.
19 tim 23m
Spegel gustaviansk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, tidigt 1900-tal.
20 tim 1m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
20 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 2 st "Feather" Edsbyn samtida.
22 tim 1m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
22 tim 29m
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk rokokostil 1900-tal.
22 tim 37m
Bänk rokokostil 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
23 tim 13m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, 1900-talets första hälft.
1d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
1d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå/hallmöbel 1950/60-tal.
1d 15 tim
Byrå/hallmöbel 1950/60-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
1d 15 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
1d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord/sidobord, Italien 1970-tal.
1d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1970-tal.
1d 16 tim
Bänk 1970-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå omkring 1900.
1d 16 tim
Byrå omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Swedish Modern 1940-tal.
1d 16 tim
Skåp Swedish Modern 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
1d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
1d 17 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
1d 17 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK