15 föremål
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
2d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
19 tim 59m
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK