22 föremål
Arne Norell, sittpuff, sent 1900-tal.
2d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Camilla Wessman, stolar 4 st 1988.
4d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st "Jette" IKEA 1900-talets senare del.
6d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st 1970-tal.
7d 11 tim
Stolar 6 st 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st Gustaviansk stil 1900-tal.
2d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK