20 föremål
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal.
1d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Champagnekylare, England, omkring 1900.
4 tim 41m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, 1900-talets början.
3 tim 5m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, 1960-tal.
2d 4 tim
Bäddsoffa, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, tidigt 1900-tal.
4 tim 27m
Piedestal, tidigt 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK