10 föremål
Alvar Aalto, hyllor 3 st 1900-talets senare del.
45m 44s
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
4d 1 tim
Bokhylla 1940-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard med två hyllplan, Porro, Italien.
20 tim 22m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
5d 18 tim
Bokhylla, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal.
1d
Bokhylla, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

394. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Rutig vit halvflossa", reliefflossa, ca 196 x 132,5 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK