62 föremål
Väggbord, gustaviansk stil, omkring år 1900.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 18 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
18 tim 12m
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa med bord, 1950-tal.
1d 18 tim
Golvlampa med bord, 1950-tal.
4 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, jugendstil, 1900-talets mitt.
19 tim 16m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Funkis, Sverige 1930-tal.
18 tim 15m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
4d 17 tim
Slagbord, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
1d 17 tim
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
18 tim 46m
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
1d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
4d 15 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Matgrupp, 7 delar, 1960-tal.
3d 17 tim
Matgrupp, 7 delar, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 17 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EOOS, matbord, "Tadeo", Walter Knoll, Tyskland.
3d 15 tim
12 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK