21 föremål
Bokskåp, sent 1800-tal.
5d 13 tim
Bokskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestal, 1900-talets början.
2d 19 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
2d 19 tim
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
1d 19 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK