148 föremål
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
2d 14 tim
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
6d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1700/1800-tal.
5d 10 tim
Slagbord, 1700/1800-tal.
2 222 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt Danmark.
16 tim 2m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
6d 14 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, 1800-talets mitt.
13 tim 38m
Sidobord, 1800-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, samtida tillverkning.
2d 11 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Långbord 1900-tal.
3d 15 tim
Långbord 1900-tal.
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, tidigt 1900-tal.
5d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord "Bistro" Hope 2000-tal.
3d 15 tim
800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, tillverkat på Sävar snickeri.
15 tim 2m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Pastoe Nederländerna sent 1900-tal.
6d 15 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eero Saarinen, "Tulip", bord, Knoll.
4d 11 tim
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matbord, Firma Svensk Tenn 2018.
13 tim 48m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
6d 16 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klaffbord, 1800-talets första hälft.
2d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
13 tim 21m
Sminkbord, 1950/60-tal.
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK