13 föremål
Trädgårdsbord, Byarum, 1900-talets slut.
3d 19 tim
1 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jardinierer, ett par gjutjärn, tidigt 1900-tal-.
5d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK