31 föremål
Taburett, sent 1700-tal. Gustaviansk.
10 tim 31m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cassone, 1700/1800-tal.
11 tim 34m
Cassone, 1700/1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Josef Frank, sängar, ett par, Firma Svenskt Tenn.
13 tim
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Schatull, 1800-tal.
14 tim 36m
Schatull, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
16 tim 14m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
16 tim 18m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
16 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Helgonbildskåp/bordsvitrin, syneuropa, 1700-tal.
1d 8 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kista, barock, Tyskland, 1700-tal.
1d 10 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gubi, sidobord.
2d 16 tim
Gubi, sidobord.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
3d 8 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
3d 8 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
3d 9 tim
Vinställ, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, Louis-VI-stil, omkring 1900.
4d 13 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, Kina, 1900-tal.
4d 14 tim
Sideboard, Kina, 1900-tal.
777 SEK
Utropspris
4 000 SEK