83 föremål
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
17 tim 15m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
18 tim 59m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trigueiros Architecture, dagbädd, unik.
1d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 16 tim
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
2d 16 tim
Soffa, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800-talets första hälft.
3d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1940/50-tal.
4d 17 tim
Soffa, 1940/50-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
6d 17 tim
Kubbstol, 1900-talets mitt.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, gustaviansk, omkring 1800.
6d 17 tim
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
6d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK